Сециализирана изложба - Български Шнауцер Клуб Nero Absoluth Zorvan Bon Jovi von Shamad & Silver Rainbow Grimgerda Клубна среща
Добре дошли, Гост
Username: Password: Запомни ме

ТЕМА: Нина Вахаб

Нина Вахаб 01 Дек 2016 20:29 #837

• Нина
  • Нина's Avatar
  • New Member
  • Thank you received: 5
Здравейте всички :)
Съвсем нова съм сред вас и леко ми е трудно да измисля с какви точно биографични данни да се представя. Ще наблегна на кучкарския опит, но първо да кажа, че имам цвергшнауцер на почти пет месеца. Четиринайсет годишна си взех немска овчарка и започнахме да тренираме в единственият по това време клуб „Пионер“ за обучение на служебни кучета по метода schutzhund. Това беше в зората на Зулу 1987г. Пристрастих се към тези си занимания и им отделих петнайсет години, съответно и аз и кучето ми научихме доста. В клубът ни тренираха само служебни породи кучета ( немски овчарки, шнауцери, добермани и ротвайлери). Работехме съвместно с трето РПУ, правехме публични демонстрации на обща дресура и задържане на нарушител. Даваха ни и по телевизора :ohmy: - голяма забава беше!
Надявам се вие да сте сплотен клуб и да се виждаме на клубни сбирки.
В Клуб „Пионер“ вече 29 години, всеки петък има среща в една китайска кръчма :)
Основната причина, поради която ви пиша е следната: имам си шнауцер и ми се тренира.
Надявам се сред вас да намеря съмишленици за сформирането на група за тренивовки. Аз ще ви науча безплатно на каквото знам, вие ще имате (ако работите с тях) спокойни градски кучета, които са под контрол и всички заедно ще се забавляваме.
Ползите за нас и кучетата са безброй.
Моля, ако някой (или тези които) се интересува да пише или задава въпроси, за да разкажа как виждам това да се случи.
Да не пропусна да кажа, че става дума за София.
За да не запипвам тук със снимки, това ми е фб профила www.facebook.com/nina.vahab
Ето го Тим - малката черница.
Последна промяна: 01 Дек 2016 21:17 от admin.
Администраторите са забранили публикуването за гости.
Time to create page: 1.113 seconds
Wednesday the 22nd. Custom text here - Joomla Site Templates